Z każdego reportażu staram się wydobyć maksimum emocji. Ceremonia i przyjęcie ślubne to momenty zamknięte w ułamkach sekund, na które czekam, które przewiduje lub łapię dzięki pełni skupienia i refleksu. Staram się by moje obrazy nie były przesadzone, by w technicznie i warsztatowo dobrych kadrach zatrzymać te subtelne chwile, gesty, spojrzenia, uśmiechy, radość, miłość, śmiech, płacz – to wszystko co moim zdaniem definiuje reportaż.

W całe wydarzenie wprowadzam odrobinę spokoju i swobody. Przez lata pracy nabrałem niezbędnego doświadczenia i wiem jak radzić sobie z nieprzewidywalnymi sytuacjami, dlatego staram się służyć radą i pomocą jeśli sytuacja tego wymaga. Daję swoją energię i pasję, ale nie ingeruję w uroczystość, nie wpływam na bieg wydarzeń, daleko mi do głównego bohatera czy reżysera, jestem storytellerem – opowiadam o ważnych momentach życia. Twoje zaufanie i zadowolenie jest dla mnie najważniejsze.

Mieszkam w Warszawie, ale pracuję wszędzie – odległości nie mają znaczenia.
Nazywam się Łukasz Uszyński, jestem fotografem ślubnym i z wielką przyjemnością opowiem Waszą historię.

Sprawdź, co mówią O MNIE I MOIM SPOSOBIE PRACY inni.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: Access Token for wytworniafotografii is not valid or has expired. Feed will not update.

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.